Deutsche Bank – Plus500 (aktuální cena – nákup, prodej – online graf vývoje)

Cenový graf Deutsche Bank

Graf zobrazuje vývoj ceny obchodního instrumentu Deutsche Bank. Pod názvem instrumentu vidíte aktuální cenu pro nákup včetně její procentuální změny od začátku otevření trhu. U grafu můžete přepínat mezi klasickým a svíčkovým zobrazením. Časový rámec grafu Deutsche Bank změníte pomocí tlačítek nad grafem, přičemž M je označení pro minuty, H hodiny, D dny a W týdny. Označení 5M například znamená, že každý bod v grafu Deutsche Bank bude představovat 5 minut. Najetím kurzoru na graf se vám zobrazí, jaká byla v daném čase cena instrumentu.

Nákup a prodej instrumentu Deutsche Bank

Nad grafem jsou tlačítka pro nákup a prodej zvoleného instrumentu. Kliknutí na vybranou možnost vás přesměruje na obchodní platformu Plus500, na které se transakce realizují. Abyste mohli s instrumentem Deutsche Bank obchodovat, musíte si u brokera nejprve založit obchodní účet. Mezi nákupní a prodejní cenou instrumentu Deutsche Bank můžete vidět nepatrný rozdíl (spread), pomocí kterého broker Plus500 vydělává.

Varování před vysokým rizikem pojícím se s investováním: 80.6% drobných investorů ztrácí při obchodování s tímto poskytovatelem CFD peněžní prostředky. Měli byste zvážit, zda si budete moci dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

Napsat komentář