Immofinanz – Plus500 (aktuální cena – nákup, prodej – online graf vývoje)

Cenový graf Immofinanz

Graf zobrazuje vývoj ceny obchodního instrumentu Immofinanz. Pod názvem instrumentu vidíte aktuální cenu pro nákup včetně její procentuální změny od začátku otevření trhu. U grafu můžete přepínat mezi klasickým a svíčkovým zobrazením. Časový rámec grafu Immofinanz změníte pomocí tlačítek nad grafem, přičemž M je označení pro minuty, H hodiny, D dny a W týdny. Označení 5M například znamená, že každý bod v grafu Immofinanz bude představovat 5 minut. Najetím kurzoru na graf se vám zobrazí, jaká byla v daném čase cena instrumentu.

Nákup a prodej instrumentu Immofinanz

Nad grafem jsou tlačítka pro nákup a prodej zvoleného instrumentu. Kliknutí na vybranou možnost vás přesměruje na obchodní platformu Plus500, na které se transakce realizují. Abyste mohli s instrumentem Immofinanz obchodovat, musíte si u brokera nejprve založit obchodní účet. Mezi nákupní a prodejní cenou instrumentu Immofinanz můžete vidět nepatrný rozdíl (spread), pomocí kterého broker Plus500 vydělává.

76,4% účtů retailových investorů při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem přichází o peníze. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit riskovat vysoké riziko ztráty peněz.

Napsat komentář