ING – Plus500 (aktuální cena – nákup, prodej – online graf vývoje)

Cenový graf ING

Graf zobrazuje vývoj ceny obchodního instrumentu ING. Pod názvem instrumentu vidíte aktuální cenu pro nákup včetně její procentuální změny od začátku otevření trhu. U grafu můžete přepínat mezi klasickým a svíčkovým zobrazením. Časový rámec grafu ING změníte pomocí tlačítek nad grafem, přičemž M je označení pro minuty, H hodiny, D dny a W týdny. Označení 5M například znamená, že každý bod v grafu ING bude představovat 5 minut. Najetím kurzoru na graf se vám zobrazí, jaká byla v daném čase cena instrumentu.

Nákup a prodej instrumentu ING

Nad grafem jsou tlačítka pro nákup a prodej zvoleného instrumentu. Kliknutí na vybranou možnost vás přesměruje na obchodní platformu Plus500, na které se transakce realizují. Abyste mohli s instrumentem ING obchodovat, musíte si u brokera nejprve založit obchodní účet. Mezi nákupní a prodejní cenou instrumentu ING můžete vidět nepatrný rozdíl (spread), pomocí kterého broker Plus500 vydělává.

Varování před vysokým rizikem pojícím se s investováním: 80.6% drobných investorů ztrácí při obchodování s tímto poskytovatelem CFD peněžní prostředky. Měli byste zvážit, zda si budete moci dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

Napsat komentář