Maximální a minimální vklad u Plus500, metody vkladu

Velikost minimálního vklad u brokera Plus500 je 100 USD/EUR. Maximální vklad pro dané měny je 17 600 jednotek. Pokud máte obchodní účet vedený v CZK, je minimální vklad 2500 Kč, maximální vkladu je variabilní. Tato omezení se vztahují na každý provedený vklad.

Peníze na obchodní účet Plus500 můžete vložit různými metodami. Nabízí se bankovní převod, kreditní karty nebo elektronické platební systémy. Podle zvolené metody se odlišuje doba trvání platby i dovolený rozsah vkladu.

Vybraný způsob platby je nutné verifikovat
Vybraný způsob platby je nutné verifikovat

Platební metody Plus500

Kreditní karty: Platba pomocí kreditní karty je pravděpodobně nejrychlejší metodou pro vklad peněz na obchodní účet. Pokud zvolíte platbu kreditní kartou, je nezbytné použít vaší vlastní kartu. Broker podporuje karty typu Visa nebo MasterCard. Platební brána je integrovaná do platformy Plus500 a najdete ji v sekci „Prostředky“ – „Vklad“ – „Kreditní karty“. Potvrzení o platbě se zobrazí během několika sekund.

PayPal: Broker umožňuje platby pomocí elektronického platebního systému PayPal. Pro vklad si zvolte požadovanou částku v dovoleném rozsahu a zadejte svoji emailovou adresu, kterou používáte pro PayPal. Pro vklad používejte pouze váš účet PayPal registrovaný na vaše jméno.

Skrill (Moneybookers): Oblíbenou platební metodou je také elektronická peněženka Skrill. I tu můžete při vkladu peněz na obchodní účet Plus500 využít. Podmínkou je použití vašeho osobního účtu Skrill, což si broker ověří. Platbu potvrdíte v okně, které se vám po odeslání platby zobrazí.

Bankovní převod: Na platby bankovním převodem se vztahují speciální limity. Minimální limit pro jednu transakci je 10 000 Kč. Pro EUR/USD účty je povolené rozmezí od 300 do 183 000 jednotek.

Přesné instrukce pro bankovní převod vám broker Plus500 zašle emailem. Stačí kliknout na položku „Prostředky“, zvolit možnost „Vklad“, vybrat „Bankovní převod“ a zažádat si pomocí příslušného tlačítka o zaslání emailu. Platby musí pocházet z vašeho bankovního účtu, takže účet musí být vedený na vaše jméno. Při platbě pomocí bankovního převodu by platba neměla trvat déle než 5 pracovních dní.

Založit demo účet Plus500   
76.4% maloobchodních účtů CFD ztrácí peníze

Ověření obchodního účtu

Broker Plus500 upozorňuje, že do dokončení ověření vašeho obchodního účtu zůstane vklad jako nevyřízený a nebude dostupný k použití. To znamená, že s ním nebudete moci obchodovat a ani jej nelze vybrat zpět.

Pro ověření účtu musíte brokerovi Plus500 zaslat kopii platného průkazu totožnosti (pas, občansky průkaz nebo řidičský průkaz). Doklad musí být vydaný orgánem státní správy a musí obsahovat vaši fotografii, jméno a příjmení, identifikační číslo, datum narození nebo adresu. Dále je nezbytné poskytnout fotokopii účtu za služby (účet za elektřinu, vodu, plyn, internet…) nebo kopii bankovního výpisu. Tento dokument musí obsahovat vaší adresu, jméno a nesmí být starší než 6 měsíců.

Kopie se zasílají elektronicky tak, že je nahrajete na web brokera. Na kopiích musí být plně a čitelně zobrazeny všechny identifikační údaje a kopie by neměly být na okrajích oříznuté. Kopii můžete vytvořit pomocí mobilního telefonu, digitálního fotoaparátu nebo scanneru. Ověření obchodního účtu vyžaduje mimochodem každý regulovaný broker.

Výše maximálního a minimálního vkladu se zobrazují u jednotlivých platebních metod
Výše maximálního a minimálního vkladu se zobrazují u jednotlivých platebních metod

Maximální/minimální vklad u Plus500:

Bankovní převod Kreditní karta PayPal Skrill
Minimální vklad 10000 Kč 2500 Kč 2500 Kč 2500 Kč
300 €/$ 100 €/$ 100 €/$ 100 €/$
Maximální vklad Variabilní
Poplatky Ne Ne Ne Ne
Doba trvání do 5 pracovních dnů ihned ihned ihned
76.4% účtů retailových investorů při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem přichází o peníze. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit riskovat vysoké riziko ztráty peněz.

Napsat komentář