Měď – Plus500 (aktuální cena – nákup, prodej – online graf vývoje)

Cenový graf Měď

Graf zobrazuje vývoj ceny obchodního instrumentu Měď. Pod názvem instrumentu vidíte aktuální cenu pro nákup včetně její procentuální změny od začátku otevření trhu. U grafu můžete přepínat mezi klasickým a svíčkovým zobrazením. Časový rámec grafu Měď změníte pomocí tlačítek nad grafem, přičemž M je označení pro minuty, H hodiny, D dny a W týdny. Označení 5M například znamená, že každý bod v grafu Měď bude představovat 5 minut. Najetím kurzoru na graf se vám zobrazí, jaká byla v daném čase cena instrumentu.

Nákup a prodej instrumentu Měď

Nad grafem jsou tlačítka pro nákup a prodej zvoleného instrumentu. Kliknutí na vybranou možnost vás přesměruje na obchodní platformu Plus500, na které se transakce realizují. Abyste mohli s instrumentem Měď obchodovat, musíte si u brokera nejprve založit obchodní účet. Mezi nákupní a prodejní cenou instrumentu Měď můžete vidět nepatrný rozdíl (spread), pomocí kterého broker Plus500 vydělává.

76.4% účtů retailových investorů při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem přichází o peníze. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit riskovat vysoké riziko ztráty peněz.

Napsat komentář