Projekt 25000 denně je velký podvod

Projekt 25000 denně je velký podvod
Projekt 25000 denně je velký podvod

Na internetu už několik měsíců najdete stránku 25000 denne, která nabízí speciální program na binární opce. Program by měl obchodníkům usnadnit rozhodování, protože sám analyzuje trh a zasílá tipy k investicím. Dá se ale na programu, který autoři nabízejí bezplatně za pouhou registraci, vůbec zbohatnout?

Obchodní program na binární opce

Původně web 25000 denně doporučoval obchodovat přes program Ultimate4Trading. Na tento program ale už v minulosti odkazovalo několik podvodných webů. Všechny z nich popisovaly odlišné příběhy o tom, jak program vznikl a jak na něm zbohatnete. Samozřejmě, že to byly lži, protože z dlouhodobého hlediska byl program ztrátový.

Nyní web 25000 denně odkazuje na vlastní, stejnojmenný obchodní program. Také tento program analyzuje trh a vypisuje investiční tipy, které se jeho uživatelům zobrazují v platformě. Sliby jednoduchého a rychlého zbohatnutí ale na webu už nenajdete. Investiční tipy (tzv. signály), které program vygeneruje, lze jediným kliknutím zrealizovat. Nemůžete si ovšem vybrat brokera, u kterého budete obchodovat.

Pokud se totiž na webu „25000Kč denně“ zaregistrujete, vtvoří se vám automaticky obchodní účet u brokera, se kterým autoři tohoto projektu spolupracují. Mezi podporovanými brokery je například neregulovaná broker Banc de Binary nebo společnost Top Binary, u které je minimální velikost transakce 700 Kč. Jen pro srovnání uveďme, že například u regulovaného brokera IQ Option, který je mimo jiné držitelem licence ČNB, je minimální transakce pouze 1$ (asi 24 Kč).

Pozor na nízkou úspěšnost 25000 denně

To, zda pomocí programu 25000 denne vyděláte nebo ne, závisí pouze na úspěšnosti jeho signálů. Většina obchodních programů na binární opce, které slibují snadné zbohatnutí, jsou prodělečné. Mezi ně mimochodem patří i program Ultimate4Trading, který dříve web 25000 denně propagoval. Nevěřte slibům podvodníků, ale vlastním zkušenostem.

Obchodní signály programu 25000 denně si můžete bez rizika otestovat. Stačí si vytvořit cvičný demo účet u kvalitního brokera, a na tomto demo účtu pak uzavírat transakce podle investičních tipů, které program vypisuje.

Je „25000Kč denně“ podvod?

Ačkoliv oficiální web 25 000 Kč denně vypadá seriózně, stále se můžete setkat s původní verzí webu. Na té najdete propagační video plné zavádějících informací, sliby nereálně vysokých zisků, ale také falešné recenze. Právě proto (a také kvůli původnímu programu Ultimate4Trading) nevzbuzuje projekt 25 000 denně žádnou důvěru. Pokud i přesto věříte, že by vám mohl tento program vydělávat, určitě si jej nejprve otestujte s virtuálními penězi na demo účtu.

82% maloobchodních CFD účtů přichází o peníze
U 82% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

3 thoughts on “Projekt 25000 denně je velký podvod

 1. Tak som im naletel a 250 E poslal. Ovsem pre registraciu potom odo mna pozadovali zaslat prefotene dokumenty : obc. preukaz z oboch stran, platobnu kartu z oboch stran s podpisom, niektore cislice zakryte, overene trvale bydlisko podla uctu napr. najomneho. Ked som chcel preto odstupit a ziadal vlozene peniaze vratit zpat uz sa mi neozvali. A ci peniaze dostanem zpat je vo hviezdach.
  Takze nic neposielajte a hned sa toho zbavte, vsetkych varujem !

 2. „Ačkoliv oficiální web 25 000 Kč denně vypadá seriózně, stále se můžete setkat s původní verzí webu.“ – jak se mohu setkat s původní verzí webu? Kde? Na jaké adrese odlišné oproti té oficiální???

  Na tuto stránku jsem se dostal náhodou, ani jednu ze zde zmíněných firem neznám. Ale článek ve mne zanechává stopy přesvědčování, že „oni“ jsou podvodníci a „my“ jsme ti jediní dobří-svatí, kteří se budou bít za práva všech ostatních.

  Byl by problém, ukázat odkazy? Fakta? Grafy výdělků a prodělků? To, co k seriozně psanému článku útočícím na jiný produkt, patří?

  1. Dobrý den,
   konkrétní odkazy zde dávat nebudu – nechci to svinstvo podporovat. Dohledat si to však můžete sám. Původní verzí webu myslím landing page, která obsahuje příběh o Honzovi Šrámkovi. Nově pak autoři webu přidali homepage, která již žádné smyšlené informace neobsahuje. Funguje tak pouze jako registrační stránka do „zázračného“ systému. Vše tedy běží na totožné doméně.

   Ten zázračný produkt je podvod už proto, že zmíněná landing page obsahuje spoustu lží. Výše uvedený komentář Vám jako důkaz nestačí? Pokud nevěříte, pošlete tam své peníze. Hodně štěstí.

Napsat komentář