Société Générale – Plus500 (aktuální cena – nákup, prodej – online graf vývoje)

Cenový graf Société Générale

Graf zobrazuje vývoj ceny obchodního instrumentu Société Générale. Pod názvem instrumentu vidíte aktuální cenu pro nákup včetně její procentuální změny od začátku otevření trhu. U grafu můžete přepínat mezi klasickým a svíčkovým zobrazením. Časový rámec grafu Société Générale změníte pomocí tlačítek nad grafem, přičemž M je označení pro minuty, H hodiny, D dny a W týdny. Označení 5M například znamená, že každý bod v grafu Société Générale bude představovat 5 minut. Najetím kurzoru na graf se vám zobrazí, jaká byla v daném čase cena instrumentu.

Nákup a prodej instrumentu Société Générale

Nad grafem jsou tlačítka pro nákup a prodej zvoleného instrumentu. Kliknutí na vybranou možnost vás přesměruje na obchodní platformu Plus500, na které se transakce realizují. Abyste mohli s instrumentem Société Générale obchodovat, musíte si u brokera nejprve založit obchodní účet. Mezi nákupní a prodejní cenou instrumentu Société Générale můžete vidět nepatrný rozdíl (spread), pomocí kterého broker Plus500 vydělává.

76.4% účtů retailových investorů při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem přichází o peníze. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit riskovat vysoké riziko ztráty peněz.

Napsat komentář