Výběr u Plus500, postup výběru, metody pro vyplacení prostředků

Způsob výběru peněz závisí na tom, jak jste provedli vklad. Broker totiž vyžaduje, aby se zpětné platby vracely do původního zdroje převodu. Jedná se o opatření mezinárodní organizace FATF (Financial Action Task Force) proti praní špinavých peněz. Pokud jinými slovy vložíte peníze bankovním převodem, musíte přes bankovní převod peníze také vybrat. Pokud naopak při vkladu použijete elektronickou peněženku Skrill (resp. PayPal), musíte ji použít i při výběru.

Výběr u Plus500 – přehled metod

Žádost o výběr peněz musí schválit zákaznická podpora Plus500, což může trvat i několik dní. Pro výběr peněz se nabízí stejné metody, jako pro vklad (vyjma kreditní karty). Podle zvolené metody se liší minimální částka pro výběr a jeho trvání. Maximální částka pro výběr není stanovená.

Bankovní převod: Minimální částka pro výběr bankovním převodem na účet je 100$. Výběr přes bankovní převod trvá obvykle do 5 pracovních dnů. Ze zkušenosti obchodníků Plus500 je doba výběru přes bankovní převod průměrně 3 pracovních dnů.

Skrill a PayPal: Minimální částka pro výběr pomocí platebních systémů Skrill a PayPal je 50$. Pokud se rozhodnete vybrat peníze přes elektronické platební systémy (Skrill nebo PayPal), bývá výběr o něco rychlejší než při bankovním převodu. Peníze vám mohou dorazit dokonce v ten stejný den, kdy o výběr zažádáte. Oficiálně je ale doba výběru 3-5 pracovních dní.

Pro zrušení limitů na výběr u Skrill je nutné účet verifikovat
Pro zrušení limitů na výběr u Skrill je nutné účet verifikovat

Kreditní karta: Vybírat peníze z obchodního účtu Plus500 zpět na kreditní kartu není možné. Při vkladu pomocí kreditní karty se výběry realizují bankovním převodem. Ideální je zvolit účet u banky, která vám kreditní kartu vydala.

Založit demo účet Plus500   
76.4% maloobchodních účtů CFD ztrácí peníze

Ověření účtu před výběrem

Výběr peněz u Plus500 není možný bez ověření obchodního účtu. Ověřování totožnosti probíhá tak, že brokerovi zašlete požadované kopie osobních dokumentů (viz. vklad Plus500). Broker v některých případech vyžaduje doložení doplňující dokumentace. Důvodem je snaha zajistit maximální ochranu finančních prostředků klientů a ověření, zda účty použité při platbách skutečně náleží obchodníkovi.

Před výběrem prostředků je nutné účet kompletně verifikovat
Před výběrem prostředků je nutné účet kompletně verifikovat

Broker například může vyžadovat, abyste mu zaslali kopii obou stran kreditní karty. Nemusíte se bát, že se jedná o podvod. Regulovaní brokeři, mezi které patří i společnost Plus500, vyžadují tyto dokumenty v souladu s požadavky, které na ně kladou kontrolní úřady.

76.4% účtů retailových investorů při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem přichází o peníze. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit riskovat vysoké riziko ztráty peněz.

Napsat komentář