Zrušení účtu u Plus500, postup, zkušenosti

Výběr brokera je individuální záležitost, při které by obchodníci měli vyhledávat především kvalitní a regulovanou společnost. Bezpečnost ovšem není jediná věc, která hraje při výběru brokera důležitou roli. Každý broker na forex má totiž jiné obchodní podmínky, takže je nutné zvolit brokera s platformou, která bude vyhovovat vaší obchodní strategii.

Kdy neobchodovat u Plus500

Plus500 nabízí srozumitelnou a přehlednou obchodní platformu. Pokud na platformě postrádáte některé nástroje pro technickou analýzu, můžete využívat externí analytické programy a transakce uzavírat u brokera Plus500.

Někteří klienti se během obchodování například rozhodnou vyzkoušet automatické obchodní systémy, což platforma Plus500 neumožňuje. Broker nepovoluje ani skalpování, na platformě nelze zobrazovat více grafů současně, nelze vytvářet vlastí technické ukazatele atd.

Pokud na platformě Plus500 postrádáte funkci nezbytnou pro vaši strategii, budete muset obchodovat u jiného brokera. Obchodníci se pak často ptají, zda je možné obchodní účet u Plus500 zrušit. Možnost uzavřít účet samozřejmě u Plus500 je, ovšem svépomocí klienti účty rušit nemohou.

Nedostatky platformy mohou být jedním z důvodů, proč zrušit účet u Plus500
Nedostatky platformy mohou být jedním z důvodů, proč zrušit účet u Plus500

Zrušení účtu u Plus500

V nastavení účtu ani na platformě žádnou funkci pro deaktivaci nebo úplné zrušení účtu nenajdete. Pokud se ale rozhodnete pro zrušení účtu, stačí kontaktovat klientskou podporu plus500 na emailové adrese support@plus500.com. Do žádosti o uzavření obchodního účtu nezapomeňte uvést vaše jméno a emailovou adresu, pod kterou jste obchodní účet vytvořili. Žádost o zrušení účtu můžete napsat v češtině. Ještě před zrušením účtu nezapomeňte vybrat finanční prostředky, které vám na účtu zbyly.

Vzhledem k tomu, že za vedení účtu se žádné poplatky neplatí, není žádost o zrušení účtu nezbytná. Pokud bude váš účet neaktivní déle než 3 měsíce, bude si broker účtovat pouze poplatek za neaktivitu. Ten se ale odečítá jen z účtů s kladným zůstatkem, takže se nemusíte bát, že vaše konto bude klesat i pod nulu. Proto obchodníci, kteří u Plus500 přestanou obchodovat, mnohdy vyberou všechny peníze a nechají účet zaniknout, aniž by jej rušili.

76.4% účtů retailových investorů při obchodování s CFD s tímto poskytovatelem přichází o peníze. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit riskovat vysoké riziko ztráty peněz.

Napsat komentář